טיפים לעיצוב חדר ילדים
שרון ברטוב עיצובים שרון בר – טוב כמעצבת חדרי תינוקות וילדים מציעה את ארבעה צעדים פשוטים להשלמת ה – TOTAL LOOK, של חדר הילדים:
עצבו את חדר הילדים בארבע צעדים פשוטים:

1. בחירת צבעים - בכל תחילת עיצוב חדר הילדים בחרי שלושה צבעים כהשראה וכבסיס לחדר, שישמשו בהמשך בבחירת הריהוט המשלים והאביזרים.
לחדר בנות נבחר גוון שמנת, ורוד בייבי, ורוד פוקסיה. לחדר בנים שמנת, ירוק ותכלת.

2. צביעת קירות - מומלץ לצבוע את הקירות בצבעים בהירים כגון: שמנת, לבן אפור, תכלת בהיר... אלו הם צבעים קלאסיים ולא מגבילים כדי שנוכל לשלב את הריהוט והפריטים המשלימים.
 
3. בחירת ריהוט- מקמי את שלושת פרטי הריהוט העיקריים בחדר: המיטה, הארון והשידה ניתן להחליף בשולחן כתיבה. מומלץ לבחור אותם בצבע לבן יוגורט או שמנת, אלו הם גוונים שלא נמאסים וניתן לשלבם עם כל
אביזר משלים. ועכשיו החליטי האם יש לך מקום לעוד פרטי ריהוט כמו ארוניות שולחן צידי ועוד.
4. אביזרים משלימים, לאחר שבחרנו את הריהוט יש לבחור את האביזרים המשלימים שהם אלו אשר נותנים את הטאצ ' והגימור הסופי, המעצבת שרון בר – טוב שמה דגש רב על הפריטים המשלימים, היא מציעה להתחיל עם האהיל והוילון אשר נותנים חום ויופי לחדר לאחר מכן לבחור שטיח תואם לוילון וכמובן פריטי הטקסטיל כמו מצעים, שמיכות, כריות ועוד...בכל בחירת האביזרים המשלימים יש לחזור לבחירת הצבעים הראשונית ולשלב את שלושת הצבעים.

עקבו אחר ארבעת הצעדים המוצעים כאן ותקבלו חדר ילדים מעוצב,חמים ופונקציונאלי - חדר חלומות להורים וילדים.
נשמח להדריך אתכם ביתר מקצועיות ולקבלת ייעוץ אישי התקשרו אלי לטלפון 1700/700/891

מאמר  בנושא רכישת ריהוט לחדרי ילדים                        בחירת וילונות לחדרי ילדים  

פוונקציונאליות בחדרי ילדים :לחץ כאן
 
 
 
 כתובת חנות ::הבוטנים 32 פרדס חנה כרבור    טל:050-5555739    052-2311169    דוא"ל: info@sharonbartuv.co.il טל: חנות::0505555739
  Sharon Bar Tuv | All rights reserved | שרון בר טוב - עיצוב חדרי ילדים מפת אתר
39
לייבסיטי - בניית אתרים